KONST / Litografier / Färglitografi 7986215
nr 798 6215
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färglitografi , Lennart Aschenbrenner (f. 1943), Signerad, 2/220, bladets mått: 70x50
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 december 2012
kl 17:41:24
15/12 20:34:05
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner